Hakkında

hemsiresite.blogspot.com ilk olarak 2001 yılında farklı bir isimde yayın hayatına başlamıştır. Aktif hemşirelik hayatına devam eden hemşireler ve hemşirelik öğrencilerine yönelik bir sitedir.

Hemşirelik öğrencilerine yönelik; hemşirelik bakım planları, hemşirelik sınav soruları ve hemşirelik dersleri gibi konularda aktif içerik sağlamakta olup aynı zamanda hemşirelik gündemi, hemşirelerin sorunları gibi çeşitli konulara da değinmektedir.

hemsiresite.blogspot.com her ne kadar hemşire odaklı bir site olarak yayın hayatına başlamış ise de bunun yanında sağlık konusunda üretmiş olduğu içerikler ile de her kesimden insana hitap etmektedir.

Site içerisinde yer alan tüm yazılar, özgün ve güncel paylaşımlar olmasının yanı sıra gerekli araştırmaları titizlikle yapılmış özenli içeriklerdir.

hemsiresite.blogspot.com her geçen gün hızla artan ziyaretçi sayısına paralel olarak doğru ve kaliteli içerik üretimi ilkesiyle Türkiye’nin en iyi hemşire ve sağlık sitesi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.